Uwaga ! Już w najbliższy piątek Klubowe Andrzejki w Nowym Tomyślu ★ – SALA METRO NOK

Od dłuższego czasu na portalach społecznościowych pojawiała się niezliczona liczba wpisów namawiających do zorganizowania imprezy w Nowym Tomyślu. Prośby klubowiczów zostały wysłuchane.

Wychodzimy naprzeciw i organizujemy „Klubowe Andrzejki” w sali dyskotekowej nowotomyskiego ośrodka kultury – NOK!


Zapraszamy już 30 listopada, w piątek na imprezę dla ludzi uwielbiających niebanalne energetyczne – klubowe dźwięki!

Podczas „Klubowych Andrzejek” w Nowym Tomyślu na parkiecie moc atrakcji, magiczna atmosfera i WY – klubowicze!

Podczas tej wyjątkowej nocy zagrają TOPowi DJE w składzie. -DJ QUIZ – byłego rezydent legendarnego Ekwadoru w Manieczkach oraz uczestnika największych polskich festiwali, do których w szczególności można zaliczyć Sunrise, Euforia i Electrocity. -DJ CHRIS BEE – rezydent kultowego klubu AMSTERDAM w miejscowości Łąkie koło Rakoniewic. -TIM HEART – twórca genialnych remixów:”Bounce”, „Mi Gnete”, „Mi Gente” oraz lokalni dj-e.

Pamiętajcie, że to początek nowej jakości imprez w Nowym Tomyślu, którą gwarantują organizatorzy „Klubowego Koncertu” na Jarmarku, którzy powracają z nowym projektem!

Ta impreza to nie lada gratka, dla wszystkich fanów elektronicznych dźwięków, którym ta noc zapewne zapadnie w pamięci jako jedna z najlepszych klubowych imprez w naszym regionie. Impreza rozpocznie się dokładnie o 21:00, wszyscy do 22:00 mogą skorzystać ze specjalnej ceny biletu.

Adres: Nowotomyski Ośrodek Kultury,

Tysiąclecia 3, 64-300 Nowy Tomyśl,

(dolna sala dyskotekowa METRO)

więcej:

30.11.2018 Klubowe Andrzejki w Nowym Tomyślu ★ – SALA METRO NOK


(Visited 244 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz