Uwaga ! BARDZO GROŹNIE O PORANKU NA A2

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło dzisiaj rano na 120 km autostrady A-2, na jej pasie szybkiego ruchu. Kierowca osobowej Toyoty nie zachował środków ostrożności i doprowadził do najechania na tył poruszającego się w kierunku Poznania osobowego Audi.


Aż 7 osób ucierpiało w tym zdarzeniu. Kierowca Toyoty z najpoważniejszymi obrażeniami został zabrany przez LPR do szpitala w Poznaniu…. Kolejny raz apelujemy!!! Zdejmijmy nogę z gazu i dotrzyjmy do celu nieco później…..ale przede wszystkim dotrzyjmy cali i zdrowi!!!

 

Kilka minut po godzinie 7 rano do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na 120 kilometrze autostrady A2 w kierunku na Poznań. Na miejsce natychmiast zostały zadysponowane służby ratownicze oraz Policja. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że sprawcą całego zdarzenia był kierowca osobowej Toyoty, który nie zachował należytych środków ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go osobowego Audi. W wyniku tego zdarzenia Toyota wpadła do przydrożnego rowu, gdzie następnie zatrzymała się na pasie zieleni.

Łącznie poszkodowanych jest aż 7 osób. Niestety interweniować musiała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która najbardziej poszkodowaną osobę z Toyoty przetransportowała do szpitala w Poznaniu.

Na miejscu cały czas trwają czynności policjantów ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

Przywrócony już został ruch w kierunku na Poznań.(Visited 906 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz