UWAGA ! Fałszywy urzędnik oferował komputery, inkasował pieniądze, sprzętu nigdy nie dostarczył – Policja poszukuje mężczyznę, rozpoznajesz zdzwoń

Policjanci z poznania poszukują mężczyzny, który podając się za pracownika urzędu Miasta oferował używany sprzęt komputerowy w bardzo korzystnej cenie.


Poszkodowani przekazywali pieniądze lecz nigdy nie otrzymali żadnych komputerów. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z poznańskiej Północy prowadzą dochodzenie w sprawie możliwości popełnienia oszustwa przez mężczyznę w wieku 60-70 lat,

który w lutym br. odwiedził kilka punktów usługowych i oferował właścicielom sprzęt komputerowy.

Poszukiwany przedstawiał się jako pracownik Urzędu Miasta, który w związku z wymianą komputerów, ma do zaoferowania używany sprzęt w bardzo korzystnych cenach.

Osoby, które były zainteresowane zakupem, wpłacały mężczyźnie pieniądze, a on zobowiązywał się, że za kilka godzin przyjedzie z towarem.

Po czasie okazywało się, że człowiek ten nie jest pracownikiem żadnego urzędu, a dane osobowe, które podawał są fikcyjne. Łączne straty to ponad 1200 złotych.

Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami pod numerem telefony 61 84 14611 czynnym całą dobę.
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
 

(Visited 272 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz