Droga krajowa nr 92 zablokowana. Tragiczny wypadek [AKTUALIZACJA]

Uwaga, na trasie K92 w Sękowie mogą występować utrudnienia w ruchu!
Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj około godziny 16.40. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż doszło do potrącenia pieszego (który miał przy sobie rower). Mężczyzna z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn miał znajdować się na środku pasa drogi. W wyniku doznanych obrażeń 56- latek bez stałego miejsca zameldowania zmarł. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego autokarem, który brał udział w wypadku. Mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności i przyczyny wypadku. W sprawie prowadzone będzie prokuratorskie śledztwo.

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach

Droga krajowa nr 92 jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu pracuje policja i służby ratunkowe.

Dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA podał, że około godz. 17, na 145. kilometrze drogi krajowej nr 92 w miejscowości Sękowo (powiat szamotulski), na odcinku Pniewy – Tarnowo Podgórne miał miejsce wypadek. Auto osobowe potrąciło tam pieszego.


Trasa jest zablokowana w obu kierunkach.

Znane są bliższe okoliczności wypadku w miejscowości Sękowo na drodze krajowej nr 92. Kierowca autobusu potrącił tam mężczyznę. Niestety, nie pomogła prowadzona przez ratowników reanimacja – pieszy zmarł.

Na miejscu cały czas prowadzone są prace w celu ustalenia przebiegu wypadku. Droga nr 92 nadal jest zablokowana.

Dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA podał PAP, że policja wprowadziła objazdy poprowadzone przez miejscowości Sękowo, Pólko i Bytyń. – informuje TVP Poznań

 

(Visited 2 811 times, 1 visits today)

Leave a Reply