Usłyszał zarzuty za uszkodzenie ciała, kradzież pieniędzy i posiadanie amfetaminy

Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 33-letniego mieszkańca Trzcianki. Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież pieniędzy, uszkodzenie ciała oraz posiadanie amfetaminy. Grozi mu do 5 lat więzienia.


W minionym tygodniu oficer dyżurny Komisariatu Policji w Trzciance odebrał zgłoszenie o pobiciu na terenie jednej z myjni samochodowych. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawca bez żadnego powodu podszedł do niego i zaczął uderzać go pięściami po głowie, powodując obrażenia. Kiedy zgłaszającemu wypadł z kieszeni portfel, wówczas podejrzany podniósł go i wyjął pieniądze w kwocie 2 tys. złotych. Następnie oddalił się do centrum miasta.

Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. W trakcie wykonywanych czynności znaleźli saszetkę, a w niej dokumenty i dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. Kryminalni w ciągu kilkunastu minut zatrzymali prawowitego właściciela ,,zguby”. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Trzcianki, który wcześniej pobił zgłaszającego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania usłyszał zarzuty za uszkodzenie ciała, kradzież pieniędzy i posiadanie narkotyków. Jest on dobrze znany miejscowym policjantom. Był już karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Karolina Górzna-Kustra 

(Visited 86 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz