Ukradli Audi A4 ! Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Policjanci z poznańskiej samochodówki poszukują sprawców kradzieży samochodu, do której doszło na terenie Poznania w lipcu br. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyzn którzy mają związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.


Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży audi a4. Do zdarzenia doszło 12 lipca br. przy ul. Termalnej w Poznaniu.

7 listopada br. policjanci odnaleźli auto na terenie poznańskich Winograd nadal jednak pracują nad tą sprawą i dążą do ustalenia kto jest za nią odpowiedzialny. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyzn, którzy mają związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodowa Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu osobiście od pn. do pt. w godz. 08:00 – 14:00 przy ul. Szylinga 2 w Poznaniu lub pod całodobowym numerem alarmowym 997. Zapewniamy anonimowość!


Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 1 916 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz