Tragiczny wypadek! Nie żyje 29-letni kierowca, a 25-letnia pasażerka w ciężkim stanie [AKTUALIZACJA]

Komenda Miejska Policji w Poznaniu:

Wczoraj po godz. 21 na Al. Armii Poznań doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.

Kierujący autem z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. 29-letni kierowca opla pomimo podjętej reanimacji – zginął na miejscu, a 25-letnia pasażerka w ciężkim stanie została zabrana do poznańskiego szpitala.
Na miejscu przez wiele godzin pracowały służby, a droga na czas ich działań była zablokowana. Śledczy będą wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Apelujemy o ostrożność na drogach. Opady śniegu i deszczu sprawiają, że nawierzchnia jest śliska, a to znacznie wydłuża drogę hamowania. Kierowcy! Dostosujcie prędkość jazdy do warunków na drodze.

Nie żyje 29-letni kierowca, a 25-letnia pasażerka w ciężkim stanie

Śmiertelny wypadek miał miejsce w piątek, 24 listopada około godziny 21:00 przy al. Armii Poznań. Strażacy długo pracowali na miejscu zdarzenia.

Kierujący autem z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. 29-letni kierowca opla pomimo podjętej reanimacji zginął na miejscu, a 25-letnia pasażerka w ciężkim stanie została zabrana do poznańskiego szpitala


– informuje mł. asp. Marta Mróz, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Droga na czas działań służb była zablokowana. Śledczy będą wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: TVP Poznań

 

 

(Visited 1 778 times, 1 visits today)

Leave a Reply