TRAGICZNY WYPADEK NA DK 25! Nie żyją dwie osoby

TRAGICZNY WYPADEK NA DK NR 25 W TEODOROWIE
Tragicznie zakończyła się podróż kobiety oraz mężczyzny na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Teodorowo, gmina Ślesin.


Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie o godz. 21.35 w dniu 7 września 2023 r.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w tym jeden marki Skoda był całkowicie objęty pożarem. Samochodem osobowym marki Opel podróżowały cztery osoby, natomiast Skodą dwie.
Jednocześnie na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielał pomocy trzem osobom poszkodowanym podróżującym Oplem.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu środka gaśniczego na palący się pojazd.

W wyniku prowadzonych działań przy palącej się Skodzie zauważono częściowo zwęglone ciało mężczyzny oraz w środku zwęglone ciało kobiety.

Na miejsce zdarzenia przybyły kolejne Zespoły Ratownictwa Medycznego, które przetransportowały trzech poszkodowanych podróżujących Oplem do szpitala.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Ślesin i OSP Szyszyńskie Holendry.
Dochodzenie w sprawie okoliczności powstania tego wypadku prowadzi Policja pod nadzorem prokuratury.

Opracowanie: st. kpt. Sebastian Andrzejewski
Zdjęcia: JRG Nr 1 w Koninie

(Visited 2 438 times, 1 visits today)

Leave a Reply