Tragedia ! Nie żyje 27-letni kierowca golfa, który zderzył się z pojazdem ciężarowym.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj na trasie Dębe – Czarnków. 27-letni kierowca golfa zderzył się bocznie z pojazdem ciężarowym. Zginął na miejscu. Przyczyny i okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają czarnkowscy śledczy.


Do wypadku doszło 11 lipca br. około godziny 14.12 na trasie Dębe – Czarnków. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mieszkaniec gminy Czarnków, kierując VW Golfem z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, na łuku drogi zjechał  na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył bocznie w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy, kierowany przez 56-letniego mieszkańca Czarnkowa. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 27-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierowca tira był trzeźwy, pobrano od niego krew do badań.

W ciągu najbliższych kilku dni funkcjonariusze z czarnkowskiej komendy, pod nadzorem trzcianeckiej prokuratury będą analizować zebrany na miejscu zdarzeń materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tego wypadku.(Visited 1 837 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz