ŚMIERTELNY WYPADEK PRZY LEŚNEJ DRODZE ! W aucie zwłoki 48-letniej kobiety

Grodziscy policjanci zostali powiadomieni o odnalezieniu rozbitego pojazdu przy drodze gruntowej w lesie w okolicach miejscowości Czarna Wieś. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce wewnątrz pojazdu ujawnili zwłoki 48-letniej kobiety, która najprawdopodobniej kierowała pojazdem.


Wszystko wskazuje na to, że był to wypadek drogowy. Postępowanie w tej sprawie poprowadzą policjanci z grodziskiej jednostki Policji pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim

29 września 2018 roku około godz. 16:30 grodziscy policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu rozbitego samochodu w okolicach Czarnej Wsi przy drodze leśnej  prowadzącej na okoliczne pola. Wewnątrz pojazdu ujawniono zwłoki 48-letniej kobiety, która najprawdopodobniej kierowała pojazdem. Wstępna przyczyna przyjęta przez policjantów to nadmierna prędkość. Wiele czynników wskazuje na to, że kierująca nie opanowała kierowanego przez siebie pojazdu i uderzyła w drzewo. Policjanci będący na miejscu zdarzenia wykonali szereg czynności procesowych. Zabezpieczyli wszelkie ślady przedkładając je na dokumentację fotograficzną oraz szkice.

Na miejscu obecny był również Prokurator Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim. Samochód osobowy marki Fiat 126p został zabezpieczony do dalszych oględzin. Zwłoki również zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Postępowanie w powyższej sprawie o wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym poprowadzą policyjni specjaliści z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim pod nadzorem miejscowej prokuratury.
 

(Visited 3 013 times, 1 visits today)

Leave a Reply