Siatkarki SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska wygrały we własnej hali z SMS Police

Siatkarki SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska wygrały we własnej hali z SMS Police 3:0 i awansowały na ósme miejsce w tabeli II ligi kobiet. 

– Pewne zwycięstwo za trzy punkty dało nam awans na ósme miejsce w tabeli.


Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale dzięki takim zwycięstwom mamy jeszcze więcej zapału do dalszego wzbijania się na szczyty. Dziękujemy kibicom za wsparcie i zapraszamy na spotkanie z zespołem MKS Sokół Mogilno, które już za tydzień w naszej hali –
 mówił po spotkaniu trener SKF PBS Politechnka Poznańska, Damian Gapik.

Chciałbym bardzo pochwalić nasze siatkarki za bardzo spokojne spotkanie w,którym mierzyliśmy się z odpowiednim rywalem do odpowiedniego czasu.

Dla Nas ten mecz był bardzo ważny. Chcieliśmy w nim za wszelką cenę ugrać trzy oczka i udało się to spokojnie zrobić.

Kapitalne spotkanie rozegrała w ataku Urszula Bogacz siejąc spustoszenie atakami po prostej, kolejny raz dobrze pokazały się rozgrywające Maja Nowicka i Julia Kucner. Swoje w odbiorze i ataku dołożyły Jagoda Radzewicz i nasza liderka w ataku Karolina Kohut. Na środku pewnie zagrały Oliwia Grzeca i Karolina Karolczyk, a każda ze zmienniczek pokazała coś pozytywnego. Całość uzupełniają libero wartościowa gra Weroniki Antczak i tu chciałbym pochwalić szczególnie Luizę Kwiatek, która  w tą sobotę rozegrała bardzo wartościowe dla zespołu i siebie spotkanie w Poznaniu. Zwyciężył kolektyw i zdobyliśmy bardzo ważne trzy oczka – oby tak dalej. Gratulacje dla całej ekipy – podsumował Michał Sułkowski ze sztabu organizacyjnego SKF.

SKF PBS Politechnika Poznańska – SMS Police 3:0 (25:16, 25:21, 25:16)

SKF PBS: Maja Nowicka, Urszula Bogacz, Karolina Kohut, Jagoda Radzewicz, Oliwia Grzeca, Karolina Karolczyk, Luiza Kwiatek (libero) oraz Julia Kucner, Daria Kozłowska, Weronika Trybulska, Weronika Antczak (libero).

(Visited 351 times, 1 visits today)

Leave a Reply