Rawiczanin z narkotykami wrócił za kraty

27 latek z Rawicza miał przy sobie ponad 200 gram narkotyków. Mężczyzna niespełna dwa miesiące temu opuścił więzienne mury. Rawiczanin decyzja sądu został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu od roku do 15 lat pozbawienia wolności.

Rawiccy kryminalni w niedzielę 15 marca br. przed godziną 22.00 zatrzymali 27-letniego rawiczanina. Mężczyzna przyjechał pociągiem z Poznania. W wyniku pracy operacyjnej policjanci wiedzieli, że ma mieć on przy sobie narkotyki, przygotowali na niego zasadzkę. Po wyjściu z dworca kiedy funkcjonariusze zaczęli zbliżali się do rawiczanina, ten zaczął uciekać. Kryminalni byli przygotowani na taki scenariusz i obstawili wszystkie drogi ucieczki.

27- letni mieszkaniec z Rawicza miał przy sobie ponad 120 gram marihuany oraz ponad 80 gram amfetaminy. Mężczyzna 1,5 miesiąca temu wyszedł z więzienia odbywał tam karę 2 lat i 2 miesięcy pozbawiania wolności za przestępstwa narkotykowe. Sprawca usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych. Decyzją sądu został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu od roku do 15 lat więzienia.

rawicz.policja.gov.pl

(Visited 1 993 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz