POSZUKIWANY W RĘKACH POLICJANTÓW Z NOWEGO TOMYŚLA

Policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. 25- latek wpadł w ręce funkcjonariuszy podczas awantury domowej.Trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z nowotomyskiej patrolówki podczas sobotniej służby patrolowej wezwani zostali na interwencję domową, w której agresorem okazał się syn zgłaszającej. Po przybyciu pod wskazany adres mundurowi wylegitymowali 25-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu osoby w policyjnym systemie okazało się, że 25-latek jakiś czas temu stanął przed wymiarem sprawiedliwości. Wówczas sąd uznał go za winnego popełnienia przestępstwa i wydał wyrok. Jednak jego wykonanie nie doszło do skutku, ponieważ mężczyzna zaczął się ukrywać.

Wtedy Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu wydał za nim list gończy. Zatrzymany mężczyzna, mieszkaniec powiatu nowotomyskiego trafił do policyjnego aresztu w Nowym Tomyślu skąd następnego dnia został przewieziony do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary.


(Visited 2 089 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz