Policjanci zabezpieczyli blisko pół kg narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali mieszkańca Piły. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych zabezpieczyli blisko pół kg substancji psychotropowych oraz środków odurzających.


Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że jeden z mieszkańców Piły może być w posiadaniu narkotyków. W związku z tym policjanci doprecyzowali szczegóły i weszli na ustaloną wcześniej posesję. Na miejscu zastali mężczyznę, który wizytą funkcjonariuszy był zupełnie zaskoczony.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli narkotyki ukryte w plastikowych opakowaniach. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko pół kg narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy.

Właściciel nielegalnego towaru został natychmiast zatrzymany i trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 27-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Podkom. Żaneta Kowalska

(Visited 2 911 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz