Policjanci wyciągnęli mężczyznę z rzeki

Z relacji najbliższej rodziny wynikało, że życie 29-latka może być zagrożone. Policjanci z Miłosławia wyciągnęli go dryfującego z Warty. Mężczyzna miał twarz zanurzoną w wodzie. Po dynamicznym przetransportowaniu na brzeg 29-latek odzyskał przytomność.
Policjanci z Posterunku Policji w Miłosławiu 15 października br. o godzinie 21:15 zostali skierowani na interwencje, gdzie między ulicami Rzeczna a Portowa w Orzechowie ma przebywać mężczyzna. Z relacji najbliższej rodziny wynikało, że życie 29-latek może być zagrożone.

Mundurowi poruszając się wzdłuż linii brzegowej rzeki Warta spotkali przechodzącego mężczyznę, który wskazał leżące ciało z twarzą zanurzoną w wodzie. Policjanci, natychmiast wskoczyli do rzeki, z której wyciągnęli dryfującego człowieka.

Na szczęście po dynamicznym przetransportowaniu 29-latka na brzeg, mężczyzna odzyskał przytomność. Do tej interwencji zostali także zaangażowani strażacy oraz ratownicy medyczni. Mieszkaniec Gminy Miłosław został zabrany do specjalistycznego szpitala.

 

 

(Visited 2 395 times, 1 visits today)

Leave a Reply