Pierwsze spotkanie w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”

Organizowana przez MSWiA kampania „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”, która ruszyła dzisiaj we wszystkich jednostkach Policji w kraju realizowana jest również przez wolsztyńskich policjantów. Mundurowi wspólnie z przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej spotkali się dziś z uczniami z Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Wolsztynie. Tematem spotkania były zagrożenia wynikające z narkotyków i dopalaczy.

02.04.2019 r. policjanci Zespołu ds. Nieletnich wspólnie z przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wolsztynie odwiedzili młodzież uczącą się w wolsztyńskim Ośrodku Kształcenia Zawodowego.
Spotkanie było poświęcone zainaugurowanej dziś kampanii „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”, której celem jest zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i nowych narkotyków, tzw. dopalaczy, w tym konsekwencji zarówno zdrowotnych, prawnych, jak i społecznych uzależnienia.

Młodzież miała okazję do obejrzenia spotu promującego kampanię, a także materiałów edukacyjnych w postaci walizki drug box i narko-gogli.

Kampania będzie trwała do końca 2019 roku. W jej ramach policjanci odwiedzą również pozostałe szkoły średnie powiatu wolsztyńskiego.

wolsztyn.policja.gov.p

(Visited 128 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz