Nowy Tomyśl: Po 25 latach służby z mundurem żegna się asp. sztab. Tomasz Kurpisz.

Po 25 latach służby z mundurem żegna się asp. sztab. Tomasz Kurpisz. Po wieloletniej służbie odchodzi na zasłużoną emeryturę. Podczas uroczystego spotkania Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek oraz Z-ca Komendanta nadkom. Sławomir Wenderski, podziękowali policjantowi za rzetelną i pełną zaangażowania służbę.


Asp. sztab. Tomasz Kurpisz w Policji służył 25 lat. Swoją przygodę z formacją zaczął w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Ciągłe wspinanie się po szczeblach kariery doprowadziło go do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. To właśnie w tym wydziale odnalazł swoje miejsce i realizował się zawodowo przez 20 lat ! Dziś, po 25 latach żegna się z mundurem. Za wzorowo pełnioną służbę, podziękowania złożył Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek:

„… Z okazji zakończenia Pana wieloletniej służby w szeregach policji, pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za wielowymiarową i owocną współpracę. Ten długi okres Pana życia, poświęcony państwu i obywatelom jest okresem wielu wyrzeczeń, zmiany planów życiowych i wielkiego wysiłku, którym towarzyszył stres i poświęcenie w służbie. Poświęcenie, które stało na straży życia, zdrowia i mienia obywateli, kosztem również Pana bliskich. Za to bycie razem dla wspólnych zadań, serdecznie dziękuję. Za wzorowe wypełnianie obowiązków, dzięki któremu nowotomyska Policja odnosiła i odnosi sukcesy i jest wysoko ceniona przez społeczeństwo…”

Nie jest lekko żegnać nam kolegę, z którym służyliśmy tak wiele lat. Mamy jednak nadzieję, że pożegnanie to ma jedynie charakter symboliczny, i nadal będziemy się spotykać , jednak już w nieco innych okolicznościach. Życzymy Tobie prawdziwego wypoczynku, takiego na który zasłużyłeś swoją wieloletnią służbą.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu

(Visited 737 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz