NOWY TOMYŚL: Kryminalni zabezpieczyli kolejne narkotyki!

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego za posiadanie narkotyków. Łącznie zabezpieczono blisko 130 gramów narkotyków.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie i z dużym zaangażowaniem monitorują wszelkie przejawy łamania prawa. Od pewnego czasu w ich zainteresowaniu znajdował się 30-latek.


4 listopada 2021 roku zatrzymali jego pojazd do kontroli drogowej, aby zweryfikować swoje ustalenia. Policjanci postanowili przeszukać auto. Podczas czynności kryminalni ujawnili narkotyki tj. marihuanę w ilości ponad 100 gramów oraz amfetaminę w ilości blisko 20 gramów.

30-latek został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste oraz amfetaminy, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Wszystkie nielegalne środki trafiły do laboratorium.

(Visited 2 513 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz