Nowy Tomyśl: Kandydaci do Rady Miejskiej mają dobry smak – rozmowa jednym z nich Grzegorzem Kasprzakiem

W sobotnie popołudnie podczas imprezy „Smaki Świata – street food” na placu Niepodległości, spotykamy kandydata na radnego do Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu Grzegorza Kasprzaka.

– Dzień dobry czy możemy chwilę porozmawiać?

– GK: Dzień dobry – Oczywiście. Dla niezależnych mediów zawsze mam czas.

– Widzę, że masz koszulkę wyborczą, czy to dobre miejsce na agitację?

– GK: Wiesz jako Komitet Wyborczy Andrzeja Wałęsy postanowiliśmy, iż nie będziemy mieszkańcom i innym uczestnikom z poza naszej gminy, przeszkadzać w spokojnym konsumowaniu tych wspaniałych potraw i delektowaniu się kraftowym piwkiem, poprzez rozdawanie ulotek i zakłócanie tym samym spokojnego wypoczynku. Uznaliśmy jednak, że pokazać swoje poparcie dla naszego kandydata warto, więc w taki delikatny sposób chodząc w koszulkach naszego Komitetu pokazujemy nasze poparcie dla Andrzeja Wałęsy..

– Skoro poruszyliśmy temat wyborów, co jest nieuniknione, powiedz mi jaki masz program wyborczy, co chcesz zrobić dla mieszkańców naszego miasta i gminy?

– GK: Wiesz, kto orientuje się jak funkcjonuje Rada Miejska, zdaje sobie sprawę, że pojedynczy Radny nie jest w stanie zrobić wiele, dlatego tym razem spotkała się grupa osób, która popiera najlepszego kandydata na Burmistrza. Wspólnie usiedliśmy, zrobiliśmy tradycyjną burzę mózgów i stworzyliśmy program wyborczy, który uwzględnia najważniejsze potrzeby mieszkańców naszej gminy. Ja natomiast, jeśli otrzymam mandat radnego, wszystkie swoje wysiłki skieruje aby realizować ten program w jak największym stopniu, dlatego też nie wypisuję na swoich ulotkach innych obietnic. Z racji wykonywanego zawodu i wykształcenia sprawy związane z bezpieczeństwem na drogach i całej infrastruktury drogowej będą mi najbliższe.

Dodam tylko, że szczegółowy program naszego kandydata  zamieszczony został na specjalnie uruchomionej stronie internetowej do odwiedzenia, której serdecznie zapraszam http://andrzejwalesa.pl/

– Dorze nie przeszkadzam ci w dalszym „okazywaniu poparcia”, jeszcze tyko ostatnie pytanie. Dlaczego warto na ciebie głosować ?

– GK: Odpowiem przewrotnie, jeśli na mnie nie zagłosujecie nie będziecie wiedzieć co straciliście. Poważnie, dokonania Burmistrza i radnych przez ostatnie cztery lata nie zadowalają, delikatnie mówiąc, dlatego potrzebna jest zmiana, zarówno na stanowisku włodarza miasta jak i radnych. Mając nadzieję, że nowy Burmistrz będzie miał wsparcie w Radzie Miejskiej, mając wielu swoich radnych, którzy pomogą realizować mu jego program przedwyborczy, zdecydowałem się kandydować. Nie chwaląc się moje doświadczenie w pracy samorządowej gwarantuje, że będę dobrym i aktywnym radnym.

Parafrazując słowa słynnych satyryków zapytam : „A dla kogo ten wywiad?

– wielkopolskamagazyn informacyjny.pl

– Aaaaaaaaaaaaaaaa………………………to bez kozery powim – głosujcie na „ jedynego słusznego kandydata Grzegorz Kasprzak lista nr 19, okręg nr 1, pozycja nr 2”. Wiesz z pozycjami to ostrożnie /przymrużenie oka/.

– Nie zatrzymuję. Dziękuję za rozmowę.

– GK: Również bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich wyborców do których ostatnie dwa słowa : „Wybierzmy mądrze”.

(Visited 130 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz