Nowy Tomyśl: Działkowcy świętowali w ROD Zielony Zakątek [ZDJĘCIA, FILM]

Działkowcy świętowali! W sobotnie popołudnie 10 sierpnia 2019r.  w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym Zielony Zakątek w Nowym Tomyślu odbył się festyn z okazji Dnia Działkowca.


Były gry i zabawy dla dzieci  oraz atrakcja  spotkanie z  Alpakami. W części oficjalnej wręczono zasłużonym działkowcom odznaczenia;Michałowi Dominiakowi Złota odznakę Zasłużonego Działkowca , Włodzimierzowi Krzyżaniakowi Srebrną odznakę Zasłużonego Działkowca , a Brązowe odznaczenia otrzymali: Ignacy Galas,  Barbara Przybylak,  Krystyna Dygus,  Włodzimierz Krakowski i  Stanisław Kulus .

Obecny na naszym święcie Poseł na Sejm RP Krzysztof Paszyk złożył  działkowcom życzenia,  pogratulował osiągnięcia i ładnych plonów z działek , które były wystawione na stoisku warzywno-kwiatowym przygotowanym przez  Działkowców  Małgorzatę Maciejewską i Barbarę Przybylak.

Odbyły się również zawody strzeleckie  i inne atrakcje. W części artystycznej wystąpił Pan Andrzej z Zespołu Łazarski Krąg z Poznania.  Przy wspólnej grochówce,  piwku  i pięknej tanecznej muzyce zabawa działkowa  trwała do późnych  godzin nocnych w której uczestniczyli także mieszkańcy naszej lokalnej społeczności.

ROD Zielony Zakątek w Nowym Tomyślu

Zobacz również …

(Visited 301 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz