Łączy ich “team spirit” – spotkaj zawodników wakeboardu oraz Luno podczas Golden Wake Tour w Margoninie

Już w weekend 20-21 lipca w Margoninie odbędą się międzynarodowe zawody Golden Wake Tour w wakeboardzie i wakeskacie. Oficjalnym partnerem wydarzenia
i sponsorem polskiej reprezentacji w wakeboardzie jest Luno – międzynarodowa platforma zakupu i wymiany walut cyfrowych. Poza sportową rywalizacją, na zawodników i uczestników czekają liczne atrakcje i konkursy.


Czym właściwie jest wakeboard? W dużym uproszczeniu jest to połączenie kitesurfingu, snowboardu i surfingu, polegające na pływaniu na specjalnej desce za motorówką, skuterem wodnym lub wyciągiem. Ten widowiskowy sport zyskuje w Polsce coraz większą popularność, mimo że nie ma jeszcze statusu dyscypliny olimpijskiej. Powstają kolejne strefy do trenowania (także w miastach), rośnie także liczba szkółek, gdzie dzieci i dorośli mogą spróbować swoich sił na desce pod okiem instruktorów.

Społeczność osób próbujących swoich sił na desce stale się powiększa, rośnie liczba dostępnych wyciągów oraz organizowanych zawodów – opowiada Arkadiusz Helsner, rzecznik prasowy Klubu Wakeboardowego Margo9. – To sport, który może uprawiać prawie każdy od najmłodszych lat, a co najważniejsze,  pozwala on poczuć prawdziwą adrenalinę. Na dodatek wakeboard można trenować nawet na małych zbiornikach wodnych, stąd coraz większa liczba wyciągów w różnych miejscach Polski.

Wakeboard to nie tylko emocje i adrenalina, ale przede wszystkim praca zespołowa i społeczność, która jest dla siebie oparciem. Wartości te są nam szczególnie bliskie w Luno. Wierzymy, że waluty cyfrowe są przyszłością, tak jak młodzi zawodnicy, których chcemy wspierać w rozwoju ich pasji i kariery. Dlatego podczas weekendu w Margoninie zachęcamy zarówno do kibicowania zawodnikom, jak i odwiedzenia naszej strefy chillout, którą przygotowaliśmy dla uczestników zawodów oraz kibiców – mówi Magdalena Gołębiewska, Country Manager w Luno.

Już w przyszły weekend, w dniach 20-21 lipca w Margoninie odbywają się zawody z cyklu Golden Wake Tour, gdzie rywalizować będzie 70 zawodników Polski, Słowacji, Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii, a także Izraela.

Zbliżające się zawody w Margoninie wypełni nie tylko sportowa rywalizacja. Luno, jako sponsor zawodów, przygotowuje strefę chilloutu i set DJ-a Matthew Clarcka, stałego rezydenta poznańskich klubów EDM. W strefie Luno będzie można także dowiedzieć się więcej, czym są waluty cyfrowe, jak je kupować i jak robić to w prosty i bezpieczny sposób. Organizatorzy przygotowali także promocje i konkursy z nagrodami.

Wstęp na zawody i wydarzenia muzyczne jest wolny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia Golden Wake Tour Margonin oraz na profilu Luno Poland na Facebooku.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
O Luno:
Luno to globalna platforma zakupu i wymiany popularnych walut cyfrowych Bitcoin
i Ethereum. Jest jednym z najprężniej rozwijających się startupów w tym sektorze, obecny już w 40 krajach. W kwietniu 2018 roku Luno zdobyło tytuł najszybciej rozwijającej się firmy technologicznej w Wielkiej Brytanii w konkursie Tech5 organizowanym przez Adyen i TWN. Do głównych inwestorów Luno należy Naspers, międzynarodowy potentat w branży IT
i e-commerce, właściciel takich platform finansowych jak PayU, OLX czy serwisu streamingowego Showmax.

(Visited 84 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz