Kochana przez gwiazdy marka do końca lutego w Starym Browarze

Kochana przez gwiazdy marka do końca lutego w Starym Browarze

Takiego uwielbienia wśród gwiazd może pozazdrościć niejedna marka! Doskonale radząca sobie w świecie online marka Chaos by Marta Boliglova otworzyła w Starym Browarze swój sklep. Luksusowy pop up shop będzie działać tu do końca lutego.

Nasze kolekcje i cała oprawa, która składa się na wizerunek marki, prezentują najwyższy poziom, dlatego w Poznaniu nie wyobrażałam sobie innego miejsca niż Stary Browar, w którym chcielibyśmy zaistnieć. Bardzo cieszy mnie ta współpraca.” – mówi twórczyni marki, Marta Boliglova.

Sukces online i na czerwonym dywanie

Stworzona przez pochodzącą z Poznania projektantkę marka cieszy się dużym uznaniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Uwielbienie dla jej zjawiskowych sukienek, oryginalnych kurtek czy charakterystycznych oversize’owych swetrów deklarują liczne gwiazdy popkultury, m.in. Joanna Krupa, Ewa Chodakowska, Natalia Siwiec, Jessica Mercedes, Julia Kuczyńska- Maffashion, Halinka Mlynkova czy Hanna Lis. Na co dzień Marta Boliglova sprzedaje swoje projekty online, wspierając się m.in. imponującą liczbą ponad 150 tys. fanów na Instagramie i Facebooku. Jej projekty poza butikiem online i social mediami można też oglądać w jej poznańskim atelier.

Poznaj najnowszą kolekcję w Starym Browarze

Zaprojektowany przez Martę Boliglovę elegancki pop-up shop znajduje się w Pasażu i zajmuje powierzchnię ok. 70m2. Wykończony jest w ekskluzywnym stylu, z dbałością o detal, podobnie jak ubrania marki. Butik oferuje najwyższy poziom obsługi i zmysłowe wrażenia, z myślą o najbardziej wymagających klientkach. Znajdziemy tu w najbliższych dniach m.in. najnowszą kolekcję wiosna-lato 2017. Inspiracją do niej były egzotyczne podróże, wielobarwne ptaki oraz tropikalne rośliny. W kolekcji znalazły się muślinowe, zwiewne jedwabie, romantyczne, bardzo kobiece bluzki, jeansowe szorty i spektakularne sukienki.

Pop-up shopy w Starym Browarze

 Stary Browar od lat promuje ciekawe marki i koncepty zapraszając je do współpracy w formule „butików na chwilę” czyli pop-up shopów. Są dziś one dla klientów Starego Browaru docenianym urozmaiceniem stałej oferty, a dla marek możliwością sprawdzenia i rozwinięcia modelu biznesowego. Gościły tu m.in. jedyny w Polsce pop-up Store Aloha From Deer, wiele marek polskich projektantów, jak Wearso.Organic, Natasha Pavluchenko, QПШ Robert Kupisz, Niumi Clothes, TUTU – Polscy Projektanci, Bohoboco, Hector & Karger, Loft37.pl, czy współpracujący z najsłynniejszymi youtuberami internetowy koncept Cupsell.pl. Większość z nich nawiązała ze Starym Browarem stałą współpracę i ma tu obecnie swoje butiki.

W minionym roku w Starym Browarze pojawiły się nowatorskie pop-upy spoza branży fashion: showroom motoryzacyjny Volvo zrealizowany przez firmę Karlik i deweloperski Domów Hybrydowych, który przyciągał klientów m.in. mini polem golfowym.

CHAOS by Marta Boliglova

Marka powstała 6 lat temu z myślą o wyjątkowych, nowoczesnych kobietach ceniących indywidualność. Wyróżniają ją najwyższej jakości tkaniny oraz precyzja szycia. Starannie dobrane materiały i konsekwentnie dobierane dodatki tworzą unikatowe kompozycje.

(Visited 949 times, 1 visits today)

Leave a Reply