Klub LKS „Budowlani Całus” Nowy Tomyśl postanowił zbierać fundusze na utrzymanie klubu – #DźwigajmyRazem

Klub LKS „Budowlani Całus” Nowy Tomyśl postanowił zbierać fundusze na utrzymanie klubu poprzez portal patronite.pl. Nie jest tajemnicą, że w dobie pandemii koronawirusa kluby mogą mieć problemy finansowe np. przez wstrzymanie dotacji. Zachęcamy do pomocy, a także powielenia pomysłu klubu z Nowego Tomyśla dla którego jest to działanie długofalowe, wpisane w strategie działania, dzięki której zamierzają gromadzić środki na działalność klubu nie tylko w okresie pandemii.

Ta inicjatywa nie jest tylko na okres epidemii jest wpisana w strategię klubu na lata a tak się złożyło że zbiegła się z pandemią. Zachęcamy do wsparcia naszego Klubu przez sympatyków podnoszenia ciężarów. – podkreśla trener Marcin Lampe skarbnik Klubu LKS „Budowlani Całus” Nowy Tomyśl

Dołączyć do wsparcia klubu można poprzez link:
https://patronite.pl/Budowlani-Całus
Dzięki Państwa dobroczynności będą mogli rozszerzać działalność z sukcesami wychowując kolejnych Polskich Olimpijczyków i jednocześnie zapewniać powszechność i dostępność sportu dla wszystkich.

#DźwigajmyRazem

Szanowni Państwo,
działalność klubów na świecie opiera się o różne źródła finansowania, m. in. dotacje publiczne, sponsoring i wsparcie kibiców. Coraz popularniejszą formą finansowanie są publiczne zbiórki, poprzez które kibice i sympatycy wspierają działalność i sukcesy swojego ukochanego klubu.


Do najbardziej znanych przykładów należą socios hiszpańskich klubów wielosekcyjnych Realu Madryt i FC Barcelona. W Polsce taka forma nie jest powszechna i działa na nieco innych zasadach. Zarząd klubu Budowlanych – Całus postanowił nawiązać do tej praktyki umożliwiając wsparcie klubu swoim sympatykom przez portal Partonite.pl. Poza licznymi sukcesami sportowymi (udział w Igrzyskach Olimpijskich, medale Mistrzostw Świata i Europy, medale Mistrzostw Polski oraz od lat klub jest w ścisłej czołówce we ministerialnym Systemie Współzawodnictwa Młodzieżowego) wspieramy również upowszechnianie sportu w lokalnych społecznościach otwierając sale treningowe w ościennych miejscowościach (13 podsekcji), w których pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej dzieci i młodzież mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach. Ponadto, regularnie organizujemy zawody rangi mistrzowskiej, które transmitowane są w telewizji, m. in. Indywidualny Puchar Polski Kobiet (2016, 2017), Indywidualny Puchar Polski Mężczyzn (2019) oraz przez profesjonalną transmisję internetową – Mistrzostwa Europy do lat 15 i 17 (2016).
Dołączyć do wsparcia klub można poprzez link:
https://patronite.pl/Budowlani-Całus
Dzięki Państwa dobroczynności będziemy mogli rozszerzać naszą działalność z sukcesami wychowując kolejnych Polskich Olimpijczyków i jednocześnie zapewniać powszechność i dostępność sportu dla wszystkich.
#DźwigajmyRazem

(Visited 93 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz