10 Klub Starego Browaru – elegancja i klasyka

  1. Klub Starego Browaru – elegancja i klasyka

Drogie Panie, czas założyć wieczorowe suknie i niebotyczne szpilki. Panowie, szykujcie garnitury i śnieżnobiałe koszule. Nadchodzi wydarzenie,


na które czeka od miesięcy cała śmietanka towarzyska: 10. edycja Klubu Starego Browaru! Aby wziąć udział w pokazach mody i koncercie, które odbędą się w dniach 13-16 września, wystarczy być wiernym Klientem Starego Browaru. Pokazy tradycyjnie przygotuje Katarzyna Sokołowska. Jak zwykle na wybiegu i widowni nie zabraknie znanych i lubianych gości specjalnych, którzy wesprą akcję charytatywną z Drużyną Szpiku. Gwiazdą jubileuszowej edycji będzie Alicja Majewska, która zaśpiewa dla klubowiczów m.in. swoje największe hity.

 Program 10. Klubu Starego Browaru:

 Pokazy kolekcji jesień-zima 2017

 Klub Starego Browaru to wydarzenie nie tylko towarzyskie, ale przede wszystkim modowe. Na gości czekają więc pokazy najnowszych kolekcji ponad 50 obecnych w Starym Browarze marek premium na sezon jesień/zima 2017, w tym polskich projektantów (m.in. Bizuu, Robert Kupisz, Bohoboco, Lidia Kalita, Rage Age by Czapul). Jak co roku reżyserem pokazów będzie niezastąpiona w swym fachu Katarzyna Sokołowska. Stylizacje przygotuje Maria Szaj, dyrektor działu moda „Twojego Stylu”, a o oprawę muzyczną zadba Tomasz Butowtt. Na wybiegu w Słodowni +2 zaprezentują się modele z programu „Top Model” TVN i goście specjalni. Koncert Alicji Majewskiej

Po pokazach mody przed publicznością wystąpi znana z takich przebojów jak „Być kobietą” czy „Odkryjemy miłość nieznaną” Alicja Majewska. Wokalistka, która na polskiej scenie muzycznej zadebiutowała w 1968 roku podczas Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, w 1975 roku podbiła także serca opolskiej publiczności, zdobywając wówczas główną nagrodę za wykonanie piosenki „Bywają takie dni” i otwierając sobie drzwi do muzycznej kariery.

 Akcja charytatywna

 Nie byłoby Klubu Starego Browaru bez zbiórki na szczytny cel. Podczas tej edycji ponownie w lobby Blow Up Hall 50:50 uczestnicy będą mogli wesprzeć Drużynę Szpiku, której prezesem jest Dorota Raczkiewicz.


Bankiet i poczęstunek „Top Chefa”

 Zwieńczeniem wieczoru będzie bankiet, podczas którego goście będą smakować wyjątkowych przysmaków przygotowanych przez szefa kuchni hotelu Blow Up Hall 5050, dzierżącego jednocześnie tytuł zwycięzcy 5. edycji programu „Top Chef”, Tomasza Purola. Dzięki partnerowi wydarzenia, firmie Antonius Caviar, będzie można skosztować m.in. przystawek z kawiorem. W międzyczasie odbędzie się tu także losowanie nagród przygotowanych przez gospodarzy wieczoru – marki premium dostępne w Starym Browarze oraz partnerów Klubu, którymi w tym roku są: Bank Pekao Private Banking, Karlik Autoryzowany Dealer Samochodów, Blow Up Hall 5050, IBB Andersia Hotel, Harmonia SPA, City Wine, Illy, Bidfood Farutex.


Klub Starego Browaru jak co roku poprowadzi uwielbiana przez klubowe towarzystwo Marta Klepka, na co dzień Dyrektor Blow Up Hall 5050. Wyjątkowo, przy jej boku pojawi się dziennikarz TVN, Bartek Jędrzejak.

Jak wyglądały poprzednie edycje?

VI edycja Klubu Starego Browaru:
 

VII edycja Klubu Starego Browaru:
 

VIII edycja Klubu Starego Browaru:
 

—————-

Klub Starego Browaru nie bez powodu nazywany jest najważniejszym wydarzeniem modowo-towarzyskim w Poznaniu. Ma ono miejsce cyklicznie dwa razy w roku, nieprzerwalnie od 2013 roku – w marcu i we wrześniu. W każdym klubowym wieczorze udział bierze kilkaset klientek i klientów Starego Browaru zaproszonych przez zlokalizowane tutaj butiki premium. Pojawia się także wiele gwiazd.

Obecnie grono Klubowiczów liczy ponad 4000 osób. Przynależność do Klubu daje jego członkom dostęp do wielu atrakcji i promocji przez cały rok. W styczniu br. Klub Starego Browaru został wyróżniony nagrodą magazynu „Twój Styl”, „Doskonałość Mody” w kategorii Wydarzenie Roku 2016.

Stary Browar to współczesne centrum handlowe i autentyczne centrum kultury i edukacji. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych zarówno za architekturę, jak i jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Prócz zakupów, można tutaj obcować ze sztuką i dobrym designem, a także brać udział w licznych warsztatach i wydarzeniach. To jedyne w swoim rodzaju, żywe centrum miasta, odwiedzane każdego roku przez niemal 10 milionów osób. Stary Browar pełen jest inspirujących i prawdziwych historii, które tworzy każdy, kto przekroczy jego ceglane progi. Codziennie.


(Visited 2 041 times, 1 visits today)

Leave a Reply