Zawodniczki Enei PTPS Piła wygrały w meczu 23. kolejki LSK z Legionovią Legionowo 3:0

Początek pierwszego seta lepiej wyglądał w wykonaniu przyjezdnych. Dobrze w zespole z Legionowa prezentowała się Małgorzata Jasek.

Jacek Pasiński szybko poprosił o pierwszy czas, dało to oczekiwany efekt. Pilanki zaczęły grać co raz lepiej i stopniowo odrabiać straty. W zespole z Wielkopolski grę na swoje barki wzięła Agata Babicz. Siatkarki z Piły w końcu wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca tej partii, wygrywając do 19.

Drugi set lepiej rozpoczęły podopieczne Jacka Pasińskiego. W ataku dobrze prezentowały się Dajana Bosković oraz Jessica Walker. Pilanki dobrze spisywały się w każdym aspekcie gry, a siatkarki Legionovi były bezradne. Dobra gra Enei PTPS Piła przełożyła się na zwycięstwo w tym secie do 11.

Po dziesięciominutowej przerwie mecz zrobił się bardzo wyrównany. Pilanki z czasem zaczęły przejmować inicjatywę. Ponownie dobrze prezentowały się Walker oraz Bosković. Wszyscy zgromadzeni na hali byli pewni, że pilanki wygrają tego seta i cały mecz 3:0. W końcówce lepiej zaczęły grać siatkarki z Legionowa, wybroniły kilka piłek meczowych i doprowadziły do wyrównania. Podopieczne Jacka Pasińskiego jednak nie odpuściły i wygrały tego seta 26:24.

Enea PTPS Piła – Legionovia Legionowo 3:0
(25:19; 25:11; 26:14)

MVP: Jessica Walker