Kuba. Podróż drogami mniej uczęszczanymi w zbąszyńskiej bibliotece

Kuba. Podróż drogami mniej uczęszczanymi

Opowieściami o Kubie, wyspie nieoczywistej, zaskakującej, pełnej kontrastów, otworzyliśmy w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu cykl slajdowisk podróżniczych.


O swojej wyprawie na egzotyczną Kubę opowiedziała pani Magdalena Niedbał, która zaprezentowała też słuchaczom  zdjęcia ze swojego archiwum.  Z podróżniczką można była porozmawiać na koniec spotkania, pytając np. o praktyczne wskazówki przed wyprawą, o szczegóły dotyczące sposobu podróżowania na wyspę i rezerwowania noclegu. Dla gości zbąszyńskiego slajdowiska przygotowano też piña coladę, aby smakiem ananasa i mleczka kokosowego wprowadzić bardziej w klimat „Kuby – wyspy jak wulkan gorącej”.

Kolejne slajdowiska podróżnicze odbywać się będą cyklicznie w wybrane piątki w godzinach popołudniowych. Szczegółowe informacje zamieszczane będą na stronach internetowych biblioteki.

Zachęcamy też wszystkich podróżników do zaprezentowania swoich wspomnień i zdjęć na kolejnych spotkaniach. Prosimy o kontakt do biblioteki (tel. 68 3860 700 i mail bibliotekazbaszyn@gmail.com)Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
Dodaj komentarz