III Weekend Kulturalny w Bolewicach już 9-11 marca 2018 roku

Wójt Gminy Miedzichowo Stanisław Piechota oraz Paweł Lisek

Zapraszają na III Weekend Kulturalny w Bolewicach

W dniach 9-11 marca 2018 roku, w Bolewicach odbędzie się III Weekend Kulturalny. Pomysłodawcą i głównym organizatorem całego przedsięwzięcia jest znany  wokalista Paweł Lisek.

W poprzednich latach  wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem dlatego już por az  trzeci organizatorzy przygotowali trzy dni pełne atrakcji.

Impreza zaczyna się spotkaniem dla Pań. W piątek. 9 marca o godzinie 17:00 Manicure hybrydowy i pielęgnacja dłoni. Pokaz poprowadzi  Joanna Loba Salon „Visage” „ J&M”
Godzinę później  półtorej godziny szalonej zumby z Martią Herlą.


W sobotę, 10 marca, dzień z dużą dawką dobrego humoru. O godzinie 19:04, wystąpi znana i lubiana w okolicy grupa improwizacyjna „Kurnik Impro”

Natomiast w niedzielę, 11 lutego, odbędzie się III Konkurs Polskiej Piosenki pt. „Co mi w sercu gra”.
Zgłosiło się ponad 60 uczestników! Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem. Zgłosili się uczestnicy m.in. z Poznania, Wałcza czy Ostrowa Wielkopolskiego. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 14.00 i potrwają do godziny 18.00.


Po godzinie 18.00 Wielki Finał a na nim Gość Muzyczny Sandra Rugała. Uczestniczka telewizyjnego programu Idol (4 edycja) wokalista obdarzona pięknym głosem znana również dobrze na  You Tube m.in. z piosenek „Zagraniczne po polsku” .
Po Sandrze werdykt jury i Koncert Laureatów


Dodaj komentarz