Chcesz zostać jedną z WARCIANEK i dołączyć do grupy taneczno – akrobatycznej ?

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki, które chciałyby do nas dołączyć.
WARCIANKI to to grupa taneczno – akrobatyczną dla dzieci. Na zajęciach, dzieci zapoznają się z różnymi stylami tanecznymi,


kształtują estetykę ruchu, wdrażają się w tajniki pokazów cheerleaders oraz poznają podstawowe elementy i figury akrobatyczne. Głównym celem zajęć jest zdobycie umiejętności tanecznych od najmłodszych lat, co skutkuje w późniejszym okresie dobrym poczuciem rytmu, znakomitą koordynacją ruchową i świadomością własnego ciała.
Po aklimatyzacji w zespole i nauce układu choreograficznego zachęcamy dzieci do czynnego udziału w evntach grupy tanecznej „Warcianek”. Najważniejszymi z nich, to występy w przerwach meczów pierwszej drużyny „KS Warta Poznań” na Stadionie przy ul. Droga Dębińska przed publicznością oraz kibicami. Warta Poznań zapewnia rodzicom dzieci wejścia na mecze. Daje to możliwość monitorowania postępów, jakie robią dzieci. Dzięki występom na meczach, dziewczynki zdobywają większą pewność siebie, a prezentowanie się przed rodzicami sprawia im nieocenioną radość.
 Treningi:
Czwartki godz. 16:30-17:30
Ul. Słowackiego, budynki Modeny (teren siłowni Sukces) drugie piętro
 Zapisy:
Joanna Kowalewska
Tel. 517156854

 Warcianki
Dodaj komentarz